Tak ako je možné potlačiť nahraté nosiče, je možné potlačiť aj nenahraté nosiče (CD-R, DVD+-R). Na požiadanie Vám môžeme poslať vzorky potlačených nosičov. Potlač realizujeme z grafického návrhu pripraveného podľa špecifikácie.
Sieťotlač : Jedná sa o profesionálnu potlač CD a DVD. Vzhľadom na cenu prípravy je minimálny náklad 50 ks. Táto technológia je vzhľadom a kvalitou identická s potlačou lisovaných CD. Na potlač používame nami dodávané kvalitné média s povrchom vhodným pre tento typ tlače. Použitými farbami a postupom spracovania zabezpečujeme a zaručujeme vysokú kvalitu a trvalosť potlače.
Ofsetová tlač : Ide o profesionálnu plnofarebnú potlač. Minimálny náklad je 1 000 ks. Táto technológia je vzhľadom a kvalitou identická s potlačou lisovaných CD. Na potlač používame nami dodávané kvalitné média. Zaručujeme vysokú kvalitu a trvalosť potlače.
Atramentová potlač: Táto technológia umožňuje ekonomickú potlač už od 1 ks CD alebo DVD. Atramentová plnofarebná potlač CD a DVD médií s podkladovou Printable vrstvou, ktorá môže byť biela alebo strieborná. Potlač sa realizuje na profesionálnych foto tlačiarňach. Média sú hneď po potlači zalakované bezfarebným lakom, ktorý zvyšuje odolnosť proti oderu a stálosť farieb. Okrem iného lesklá vrstva laku zatraktívňuje samotnú potlač a vytvára dojem ofsetovej potlače.
Digitálna potlač: sa používa na potla lesklých fotoetikiet. Ponúkame plnovarebnú potlač (CMYK) alebo čiernobielu v rozlíšení 2 400dpi. Táto varianta je ideálna pre zákazky s krátkym dodacím termínom.zpět>>

 
  © DISKUS s. r.o. 2008
SK / EN
design: ČeskýWebServis