Profil firmy DISKUS, s. r. o.


Obchodný register: Okresný súd Trenčín, oddiel: Sro, vložka číslo: 19011/R IČO: 34098861, DIČ: 2020418224, IČ DPH: SK2020418224

 

Dátum založenia:
Sídlo firmy:

30.3.1994
Víťazná 234, 958 04 PartizánskeZamerianie firmy:

  • veľkoobchodný predaj dátových médií: CD-R, CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, diskety, dátové pásky a páskové zálohovacie mechaniky, CD/DVD mechaniky, duplikátory, pamäťové karty a čítačky pamäťových kariet, spotrebný materiál pre tlačiarne a faxy. Servis a poradenstvo v oblasti zálohovania dát.
  • distribútor značiek Maxell, HP, Exabyte, IBM, Imation, Philips, Sony, TDK, Verbatim a iných.
  • služby výroby CD, DVD a USB s tým súvisiaca potlač nosičov, výroba a dodávky tlačovín a obalov a doplnená o službu finálneho balenia a distribúcie až na miesto podľa priania zákazníka. Našimi zákazníkmi sú medzinárodné firmy aj slovenskí živnostníci, veľké vydavateľstvá aj malé kapely. Individuálnym prístupom, zaručenou kvalitou a dobrými cenami sa snažíme získať a udržať dôveru malých aj veľkých obchodných partnerov.
  • Pre zákazníkov poskytujeme poradenstvo a pomoc pri príprave podkladov. Viac o možnostiach, ktoré poskytujeme sa môžete dozvedieť na iných miestach tejto internetovej stránky.


zpět>>

 
  © DISKUS s. r.o. 2008
SK / EN
design: ČeskýWebServis